fbpx

EN UPPLEVELSE UTÖVER DET VANLIGA

UPPTÄCK RIVALS VÄRLD

MER ÄN BARA ETT HOTELL

Tillbaka

Hör av dig med dina frågor så gör vi vårt yttersta för att hjälpa till!

Hotel Rival

Jesper Henryson
Managing Director
+46 (0)8 545 789 00
jesper.henryson@rival.se
Hala Michalak
Operation Manager & Sales
+46 (0)8 545 789 11
hala.michalak@rival.se
Sara Lindblom
Ekonomichef
+46 (0) 545 789 06
sara.lindblom@rival.se
Paula Nilsson
HR-ansvarig
+46 (0)8 545 789 01
paula.nilsson@rival.se
Arne Lyman
Fastighetsansvarig
+46 (0)8 545 789 12
arne.lyman@rival.se

Hotell

Rickard Edström
Receptionschef
+46 (0)8 545 789 33
rickard@rival.se
Sean Naughton
Concierge
+46 (0)8 545 789 35
concierge@rival.se
Sandra Cabrera
Husfru
+46 (0)8 545 789 43
sandra@rival.se

Bokning

Jesper Sandberg
E-commerce & Revenue manage
+46 (0)8 545 789 03
jesper.sandberg@rival.se
Bokningsförfrågan
Rum & konferens
+46 (0)8 545 789 10
reservations@rival.se

Möten & Scen

Karin Johnson
Scenchef
+46 (0)8 545 789 05
karin.johnson@rival.se
Caroline Eriksson
B2B Shower, konserter
+46 707 271926
caroline.eriksson@rival.se

Mat & dryck

Tobias Wikberg
Food & Beverage Manager
+46 (0)8 545 789 17
tobias.wikberg@rival.se
Robin Gesang-Gottowt
Köksmästare
+46 (0)8 545 789 28
robin@rival.se
Sang Colley
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Monti Cherry
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Madeleine Mood
Frukostchef
+46 (0)8 545 789 07
madeleine.mood@rival.se
Marcus Lundberg
Barchef
+46 (0)8 545 789 08
marcus@rival.se


Boka hotellrum:

reservations@rival.se

Boka konferens:
konferens@rival.se

Boka bord:
bistro@rival.se

Biljettfrågor
Klicka här för svar

Kontakt dygnet runt:

frontdesk@rival.se

Concierge:
concierge@rival.se

Lost and found:
frontdesk@rival.se

Offerter mötesrum:
sales@rival.se

Offerter show/konsert:
caroline.eriksson@rival.se

Human resource:
personal@rival.se

Ekonomi:
ekonomi@rival.se

Hotel Rival AB
Mariatorget 3
Box 175 25
SE-118 91 Stockholm Sweden

Tel: +46 (0) 8-545 789 00
Fax: +46 (0) 8-545 789 24

rival@rival.se

Hitta till Rival

Vill du ha unika erbjudanden och nyheter?
Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Klicka för att anmäla dig
Powered by Frankly Media