fbpx

EN UPPLEVELSE UTÖVER DET VANLIGA

UPPTÄCK RIVALS VÄRLD

MER ÄN BARA ETT HOTELL

Tillbaka

Sang Colley - mångårig och mycket uppskattad medarbetare som du träffar i Rivals Bistro, i Watson´s Bar och överallt där det det finns gäster!

Hör av dig med dina frågor så gör vi allt för att hjälpa dig att uppnå den där sköna rivalkänslan.

Hotel Rival

Jesper Henryson
Managing Director
+46 (0)8 545 789 00
jesper.henryson@rival.se
Sara Lindblom
Ekonomichef
+46 (0) 545 789 06
sara.lindblom@rival.se
Paula Nilsson
HR-ansvarig
+46 (0)8 545 789 01
paula.nilsson@rival.se
Ulrica Edgren
Ekonomiassistent
+46 (0)8 545 789 31
ulrica.edgren@rival.se
Sean Naughton
Concierge
+46 (0)8 545 789 35
concierge@rival.se
Arne Lyman
Maintenance
+46 (0)8 545 789 12
arne.lyman@rival.se

Hotell

Björn Doherty
Front office manager
+46 (0)8 545 789 33
bjorn.doherty@rival.se
Sandra Cabrera
Husfru
+46 (0)8 545 789 43
sandra@rival.se

Bokning

Jesper Sandberg
E-commerce & Revenue manage
+46 (0)8 545 789 03
jesper.sandberg@rival.se
Frida Klondiras
Reservation Agent
+46 (0)8 545 789 10
reservations@rival.se

Möten & Scen

Hala Michalak
Dir of Sales and M&S
+46 (0)8 545 789 11
hala.michalak@rival.se
Karin Johnson
Scenchef
+46 (0)8 545 789 05
karin.johnson@rival.se
Caroline Eriksson
B2B Shower, konserter
+46 707 271926
caroline.eriksson@rival.se

Mat & dryck

Tobias Wikberg
Food & Beverage Manager
+46 (0)8 545 789 17
tobias.wikberg@rival.se
Robin Gesang-Gottowt
Köksmästare
+46 (0)8 545 789 28
robin@rival.se
Sang Colley
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Monty Cherry
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Fredrik Castro
Barchef
+46 (0)8 545 789 08
fredrik.castro@rival.se
Madeleine Mood
Frukostchef
+46 (0)8 545 789 07
madeleine.mood@rival.se
Samuel Ivarsson
Café Rival supervisor
+46 (0)8 545 789 22
samuel.ivarsson@rival.se


Boka hotellrum:

reservations@rival.se

Boka konferens:
konferens@rival.se

Boka bord:
bistro@rival.se

Kontakt dygnet runt:
frontdesk@rival.se

Concierge:
concierge@rival.se

Lost and found:
frontdesk@rival.se

Offerter mötesrum:
sales@rival.se

Offerter show/konsert:
caroline.eriksson@rival.se

Human resource:
personal@rival.se

Ekonomi:
ekonomi@rival.se

Allmänna frågor:
rival@rival.se

Hotel Rival AB
Mariatorget 3
Box 175 25
SE-118 91 Stockholm Sweden

Tel: +46 (0) 8-545 789 00
Fax: +46 (0) 8-545 789 24

rival@rival.se

Hitta till Rival

Vill du ha unika erbjudanden och nyheter?
Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Klicka för att anmäla dig
Powered by Frankly Media