Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen på sajten. Acceptera användningen av cookies genom att stänga rutan eller klicka dig vidare på sajten.    

Kontakta oss på Hotel Rival

Hotel Rival AB
Mariatorget 3
Box 175 25
SE-118 91 Stockholm Sweden
Tel: +46 (0) 8-545 789 00
Fax: +46 (0) 8-545 789 24
rival@rival.se
Snabbguide
Boka hotellrum: reservations@rival.se
Boka konferens: reservations@rival.se
Boka bord: bistro@rival.se
Kontakt dygnet runt: frontdesk@rival.se
Concierge: concierge@rival.se
Lost and found: frontdesk@rival.se
Offerter event: sales@rival.se
Offerter show/konsert: caroline.eriksson@rival.se
Human resource: personal@rival.se
Ekonomi: ekonomi@rival.se
Allmänna frågor: rival@rival.se
Hitta till Rival

Hotel Rival

Jesper Henryson
Managing Director
+46 (0)8 545 789 00
jesper.henryson@rival.se
Paula Nilsson
HR-ansvarig
+46 (0)8 545 789 01
paula.nilsson@rival.se
Ulrica Edgren
Ekonomiassistent
+46 (0)8 545 789 31
ulrica.edgren@rival.se
Hala Michalak
Dir of Sales and M&E
+46 (0)8 545 789 11
hala.michalak@rival.se
Sean Naughton
Concierge
+46 (0)8 545 789 35
concierge@rival.se
Arne Lyman
Maintenance
+46 (0)8 545 789 12
arne.lyman@rival.se

Hotell

Björn Doherty
Front office manager
+46 (0)8 545 789 33
bjorn.doherty@rival.se
Sandra Cabrera
Husfru
+46 (0)8 545 789 43
sandra@rival.se

Bokning

Jesper Sandberg
E-commerce & Revenue manager
+46 (0)8 545 789 03
jesper.sandberg@rival.se
Frida Eklöf
Reservation Agent
+46 (0)8 545 789 10
reservations@rival.se

Meeting & Event

Camilla Rodin
Meeting & Event manager
+46 (0)8 545 789 16
camilla.rodin@rival.se
Karin Johnson
Teknikkoordinator
+46 (0)8 545 789 05
karin.johnson@rival.se
Mathilda Hurtig
Konferensvärdinna
+46 (0)8 545 789 21
mathilda.hurtig@rival.se
Kristin Rask
Konferenskoordinator
+46 (0)8 545 789 14
kristin.rask@rival.se

Mat & dryck

Tobias Wikberg
Food & Beverage Manager
+46 (0)8 545 789 17
tobias.wikberg@rival.se
Sang Colley
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Monty Cherry
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Claes Hasselhuhn
Head chef
+46 (0)8 545 789 04
claes@rival.se
Madeleine Mood
Operativt frukostansvarig
+46 (0)8 545 789 07
frukost@rival.se
Samuel Ivarsson
Café Rival supervisor
+46 (0)8 545 789 22
samuel.ivarsson@rival.se