Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen på sajten. Acceptera användningen av cookies genom att stänga rutan eller klicka dig vidare på sajten.    

Kontakta oss på Hotel Rival

Snabbguide
Boka hotellrum: reservations@rival.se
Boka konferens: ann-sofie.strand.@rival.se
Boka bord: bistro@rival.se
Kontakt dygnet runt: frontdesk@rival.se
Concierge: concierge@rival.se
Lost and found: frontdesk@rival.se
Offerter event: sales@rival.se
Offerter show/konsert: caroline.eriksson@rival.se
Human resource: personal@rival.se
Ekonomi: ekonomi@rival.se
Allmänna frågor: rival@rival.se
Hitta till Rival

Hotel Rival

Caroline Eriksson
Managing Director
+46 (0)8 545 789 00
caroline.eriksson@rival.se
Arne Lyman
Maintenance
+46 (0)8 545 789 12
arne.lyman@rival.se
Hala Michalak
Dir of Sales and M&E
+46 (0)8 545 789 11
hala.michalak@rival.se
Sean Naughton
Concierge
+46 (0)8 545 789 35
concierge@rival.se

Hotell

Ulrica Edgren
Hotel Manager
+46 (0)8 545 789 31
ulrica.edgren@rival.se
Björn Doherty
Front office manager
+46 (0)8 545 789 33
bjorn.doherty@rival.se
Sandra Cabrera
Husfru
+46 (0)8 545 789 43
sandra@rival.se

Bokning

Jesper Sandberg
Reservation Manager
+46 (0)8 545 789 03
jesper.sandberg@rival.se
Ann-Sofie Strand
Reservation Agent
+46 (0)8 545 789 20
ann-sofie.strand@rival.se
Nils Bornemann
Reservation Agent
+46 (0)8 545 789 10
nils.bornemann@rival.se

Meeting & Event

Camilla Rodin
Vik Meeting & Event manager
+46 (0)8 545 789 16
camilla.rodin@rival.se
Karin Johnson
Konferensvärdinna
+46 (0)8 545 789 05
karin.johnson@rival.se
Mathilda Hurtig
Konferensvärdinna
+46 (0)8 545 789 21
mathilda.hurtig@rival.se
Kristin Rask
Konferenskoordinator
+46 (0)8 545 789 14
kristin.rask@rival.se
Jenny Larsson
Föräldraledig, åter Augusti 2016
+46 (0)8 545 789 14
jenny.larsson@rival.se

Mat & dryck

Tobias Wikberg
Food & Beverage Manager
+46 (0)8 545 789 17
tobias.wikberg@rival.se
Sang Colley
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Monty Cherry
Hovmästare Bistro Rival
+46 (0)8 545 789 45
bistro@rival.se
Håkan Carlsson
Head chef
+46 (0)8 545 789 28
hakan.carlsson@rival.se
Susann Öström
Supervisor Café & Frukost
+46 (0)8 545 789 07
susann.ostrom@rival.se
Tommi Nakhuri och Niclas Sjölin
Baransvariga
+46 (0)8 545 789 08
bar@rival.se

Ekonomi & Personal

Sebastian Falck
Ekonomichef
+46 (0)8 545 789 06
sebastian.falck@rival.se
Paula Nilsson
HR-ansvarig
+46 (0)8 545 789 01
paula.nilsson@rival.se